" O pohár Sportovní akademie 2016 "

19. 9. 2016

V neděli 18.9. 2016  jsme na Horních Mísečkách uspořádali již třetí ročník přespolního běhu „ O pohár Sportovní akademie“.  Sobotní příprava tratí a stadionu na Mísečkách probíhala za vytrvalého a silného deště, který ustal až v neděli těsně před startem první kategorie.  Právě deštivé počasí bylo příčinou nízké účasti závodníků v nejmladších kategoriích.  I přes nepřízeň počasí se nakonec na start závodu přihlásilo bez mála 160 závodníků od batolat až po veteránské kategorie.  Na stupně vítězů se probojovali i závodníci ze Sportovní akademie.  Matouš Mrůzek doběhl v kategorii mini na druhém místě. Šimon Mrůzek a Vojtěch Skandera v kategorii předškolních chlapců obsadili sdílené třetí místo. Natálka Machytková zvítězila v kategorii minižákyně a Hanka Makaloušová obsadila v kategorii žen druhé místo.   Tímto bychom chtěli poděkovat všem závodníkům a také partnerům závodu. Největší dík ale patří všem rodičům pořadatelům, bez jejich dobrovolné pomoci by nebylo možné závod zorganizovat.

Za finanční podporu ve výši 12 000 Kč děkujeme Městu Špindlerův Mlýn a také Královéhradeckému kraji, který projekt Sportovní akademie cup 2016 podpořil částkou 10 000 Kč.