„O pohár Sportovní akademie“ – přespolní běh

21. 9. 2015

„O pohár Sportovní akademie“  – přespolní běh

V neděli 20. září jsme na Horních Mísečkách uspořádali přespolní běh „ O pohár Sportovní akademie“.

Na start závodu se ve všech věkových kategoriích postavilo bezmála 200 závodníků. A i v této konkurenci byli naši závodníci vidět na předních pozicích. V kategorii předškolních žáků doběhl Tomášek Kyrián na 3. místě a Evička Drhová získala stříbrnou medaily v kategorii minižákyň. V kategorii mladších dorostenců  bojoval Staník Heczko o vítězství, které nakonec v cílové rovince neuhájil  a doběhl také stříbrný. I ostatní naši závodníci běželi, seč jim síly stačily, ale na „bednu“ to tentokát nedalo. Každopádně všem patří veliká pochvala za maximální sportovní nasazení.

Tímto bychom také chtěli ještě jednou poděkovat našim rodičům za pomoc při organizaci závodů. Byli jste skvělí! Děkujeme také Městu Špindlerův Mlýn a Královehradeckému kraji za finanční podporu a ostatním partnerům závodu za věcné ceny.

Poslední zářijový víkend budeme závodit ve Vrchlabí a v Horní Branné.