Předžáci a přípravka na Medvědíně

6. 3. 2016

V sobotu a v neděli 5.-6.3.se konal předposlední závod ze seriálu Head Cup 2016.

V sobotu nám přálo počasí, na náročném, ale dobře připraveném kopci v kategorii přípravka chlapci dojel Černý Jáchym 4., Fíla Patrik 6., ostatní závodníci SA se umístili ve druhé polovině startovního pole. Větší úspěchy slavily dívky v kategorii přípravka dívky, kde Leontýna Kondělková obsadila 2.místo a Adéla Nejezchlebová 4.místo. Solidního umístění dosáhly i další holky z SA - 12.Novakovská Adéla, 14.Machytkova Naty, 17.Forejtková Eliška, které teprve nabírají zkušenosti.

V kategorii předžáků se umístil na 2.místě Patrik Forejtek, 9.Matej Podhorský, 11.Štěpán Kučera, 19.Marek Šimek a v kategorii dívek na 6.místě Julie Tesařiková, na 16.místě Mia Glaister a 20.místě Thea Mačátová.

V neděli se zhoršilo počasí, trať byla o dost náročnější. Ve velké konkurenci se v kategorii přípravka chlapci umístil 12.Černý Jáchym a 13.Fíla Patrik, začínající ml.zavodnik Nerud Kristián obsadil 21.místo. V přípravce dívky Kondělková Leontýna obsadila znovu 2.misto, Adéle Nejezchlebové neděle nevyšla, zkončila na 8.místě a do TOP 15 se vešla Machytkova Natali, Forejtková Eliška a Novajovská Adéla. V predžácích Patrik Forejtek dojel na 2.místě a Vojtěch Kučera na 5.místě, Julie Tesaříkova na 5.místě a Mia Glaister na 10.místě.

Tento víkend nás čeká finále Leki Cup na Ještedu, kde aspirujeme na přední místa poháru, z kterého přikládám také pár fotek. 

Fotogalerie

Zpět