Předžáci a přípravka na závodech ve Vysokém nad Jizerou

31. 1. 2016

      V neděli 31.1. se ve Vysokém nad Jizerou konal druhý závod serie LEKI  CUP Libereckého kraje. V jeden den se opět jely dva obří slalomy na skvěle připraveném, náročném a pro přípravku dlouhém kopci. Závodů se zůčastnilo přes 200 závodníků a  závoďáci SA se v žádné z kategorií neztratili.smiley

       V nejmladší kategorii, vyhlašovanou na LEKI CUPu pro roč.08 a mladší, kde startovalo přes 40 dětiček SA, obsadila v obou závodech všechna medailová umístění! Dvojnásobné vítězství a zlaté madaile si odvezla Adélka Novakovská, 2x druhé místo si vyzávodila nejmladší závodnice Natali Machytková, kdy se při prvním závodě o stříbro podělila na setinku přesně s kolegyňkou z teamu s Eliškou Hordossysmiley Ta si ve druhém závodě vybojovala místo třetí. V obou závodech se na 7.místě umístila Eva Drhová a hned v závěsu na 8.místě Eliška Forejtková.

          Ročník 06 – 07 opět a rovnou oba závody vyhrála Leontýna Kondělková, na 4. a 6.místě se umístila Adéla Nejezchlebová, shodně v obou závodech 9.místo obsadila Klárka Křížová, 13. a 17. místo patří Andree Hraníkové a 24. respektive 23.místo je pro Ellu Kunčíkovou. V chlapcích této kategorie si nejlépe vedl Patrik Fíla, jednou skončil těsně ,,pod bednou‘‘ na 4.místě, jednou na místě 5., na 19. a 20.místě se umístil Kristián Nerud.

           V nejstarší předžákovské kategorii a to ročníku 04 – 05 startovalo 32 dívek a nejlépe z SA se umístila Julie Tesaříková na 5.a 9.místě, na 11. a 13.místě pak Mia Glaister, 14. a 17. místo obsadila Karolína Hanková, 17. a 15. místo patřilo Simoně Pacákové. První závod moc nevyšel Julče Hordossy, kdy obsadila až 19.místo, v druhém závodě zabojovala a polepšila si až na místo 8.Olivie Dunková obsadila 20. a 22.místo, Nikola Vetrová pak 22. a 18.místo.

             Z nejstarších předžáků a to ze 40-ti startujících si nejlépe v 1.závodě vedl Patrik Forejtek , kdy obsadil 3.místo, ve 2.si trochu pohoršil na místo 6. Výborně zajel 2.závod Matěj Podhorský a skončil na 5.místě, v 1. závodě vybojoval místo 7. Těsně za sebou skončili a to na 14. místě Matěl Kunčík, na 15. pak Jakub Hroneš a na16.Marek Šimek, respektive ve druhém závodě patřilo  místo 12.Matějovi, místo13.pak Jakubovi, Marek Šimek závod nedokončil. 23. a 22.místo patří Erikovi Roženskému.

             Již tento víkend, pokud počasí dovolí, bude patřit druhé  serii závodů  Head CUP v Černém Dole, kterého by se větší předžákovská část SA měla zúčastnit, držme tedy našim závodníkům palce!!!

Zpět