První závody na Mísečkách

18. 12. 2016

V sobotu  17.12.2016 jsme zahájili  závodní sezónu na závodech VC Jilemnice volnou technikou. V nabité konkurenci někteří naši závodníci bojovali o  kvalitní umístění. Všichni ale odjížděli domů spokojení, což je pro nás to nejdůležitější.  Nejlépe závodili naší matadoři, Standa Heczko obsadil v kategorii mladších dorostenců 13. místo a Jakub Švec 15. místo.  Kvalitní výkon na trati podal i Mareček Dvořák, obsadil krásné 14. místo v kategorii ml. žáků a stejné umístění vybojoval Jarda Lenhart v kategorii žáků starších.  Oba kluci se od minulého roku výrazně zlepšili v technice (zřejmě kvalitní trénink na soustředění na Černé hoře). Ostatní závodníci zaslouží téže pochvalu a to za vynaložené úsilí . Kompletní výsledky naleznete v sekci běžecké lyžování.