Sillian + Dienten + Leogang - junioři

14. 12. 2016

Junioský tým opět vyrazil do Rakouska. Tentokrát se účastní Oskar a Anet. V plánu jsou čtyři dny tréninku v Sillianu a poté závody v obřím slalomu a slalomu v Dientenu a Leogangu. 

Tréninky v Sillianu jsou výborné, pista vydrží celý den ve vynikajícím stavu, nejsou tu žádní turisté, celý den svítí slunce. Můžeme si trénink naplánovat jak chceme a na jaké pistě chceme. Vleky jezdí od 8:30, takže se závodníci neunavují brzkým vstáváním.

Závody v Dientenu a Leogangu dopadly dobře, to nemohu říci. Oba závodníci, i přes velkou snahu nepředvedli dobré výkony. Oskar předvedl pár velmi dobrých jízd, ale bohužel se dostal do cíle pouze jednou. Anet dojela do cíle třikrát, ale hlavně ona sama byla hodně nespokojená. Podmínky na závodech byly velmi dobré, tratě nebyly těžké, ale pro Anet to byly první závody a ze zkušenosti víme, že před Vánoci jí to prostě ještě nejde. Oskar měl jízdy jako na houpačce - dobrá-špatná-dobrá, ale výpadek. Sezona je ještě dlouhá a naši závodníci po Vánoční pauze nastoupí s novými silami a novou motivací

FOTOGALERIE

H.

 

 

Zpět