Úspěšná Jilemnická "50" pro naše mladé běžce

31. 1. 2016

V sobotu 30. 1. jsme se účastnili dalšího závodu v běhu na lyžích - Jilemnické "50".

Největší a pro náš tým zatím nejúspěšnější závod sezóny byl vzhledem ke sněhovým podmínkám nakonec přesunut z Jilemnice na Horní Mísečky. Trenéři vsadili na posílení zdravého sebevědomí závodníků, servis makal a testoval lyže - a nakonec to bylo naše "mistrovství". Závod s hromadným startem byl divácky velmi atraktivní, protože samozřejmě nechyběla řada pádů, které se bohužel nevyhnuly ani našim závodníkům, ale nakonec jsme měli všechny do 5. místa smiley

Vítězi v jednotlivých kategoriích se stali Anička Benešová, Standa Hezcko, Maria Goliney a Kuba Švec, pro stříbrnou medaili si dojeli Vojta Dvořák a Kristýna Novotná a pro bronz Evička Drhová, Jarda Lenhart a Eliška Novotná. No a za úspěch bereme samozřejmě i čtvrté místo Matěje Šnajdra a Anet Erlebachové a 5. místo Martina Strunze.

Závod a snad i rozhovor s Aničnou a Standou bude vysílán ve čtvrtek 5. 2. na ČT4 SPORT

Příští víkend se ve Vrchlabí pojede Mistrovství ČR žáků.