Víkendový Staropacký kros a MTB závody v Ratibořicích

24. 4. 2016

V sobotu   23. 4. 2016 jsme se zúčastnili prvního jarního přespolního běhu ve Staré Pace.  Všichni naši závodníci statečně bojovali s nástrahami trati. Nejlepší výsledek zaběhl Standa Heczko, který  v kategorii starších žáků vybojoval zlatou medaili. V téže kategorii doběhl  Kuba Švec  na 5.místě a Evička Drhová skončila po pádu na  krásném  4. místě.  Celkové výsledky najdete  v  sekci běžecké lyžování.

Víkendová  závodní  šňůra  pokračovala v neděli Ratibořickým maratonem na horských kolech. Standa Heczko si opět dojel pro zlatou medaili, Vojta Dvořák  vybojoval  stříbro a Marianka Goliney doplnila sadu o bronz.   Výborně závodila i Klárka Dvořáková,  Eliška Novotná a Martin Strunz . Závodníkům posílám pochvalu za dosažené výsledky.